REGULAMIN PANGEA Konkurs Matematyczny, 2013-2014

1. Organizatorem konkursu jest Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 i Liceum Ogólnokształcące Meridian oraz Vistula University w Warszawie.

2. W roku 2013/2014  konkurs przeprowadzany jest w dziewięciu kategoriach:

Szkół podstawowych (dla klas 4, klas 5 i klas 6)

Szkół gimnazjalnych (dla klas 1, klas 2 i klas 3)

Szkół licealnych (dla klas 1, klas 2 i klas 3)

3. Informujemy, że na stronie internetowej www.pangea.edu.pl znajdują się zadania konkursowe z poprzednich lat wraz z rozwiązaniami.

4.  Do konkursu uczniów zgłaszają nauczyciele matematyki poprzez wypełnienie aplikacji na stronie www.pangea.edu.pl. Liczba uczestników z danej szkoły w każdej kategorii jest nieograniczona.

5. Zakres merytoryczny konkursu:

6. Zabrania się używania kalkulatora.

7. Konkurs składa się z dwóch etapów.

8. Meridian nie zapewnia transportu na miejsce konkursu i nie zwraca kosztów podróży.

9. W przypadku wątpliwości Komitet Konkursu (dyrekcja szkoły oraz nauczciele matematyki) zastrzega sobie prawo do podejmowania ostatecznej decyzji.

10. Uczestnictwo w ceremonii jest warunkiem odebrania nagrody, gdyż Meridian nie wysyła nagród zwycięzcom.  Nagrodę należy odebrać osobiście lub w szczególnych sytuacjach za pośrednictwem Rodziców lub Nauczyciela. Jeśli z przyczyn losowych uczestnik nie może wziąć udziału w ceremonii  rozdania nagród nadal zachowuje prawo do nagrody. W takim wypadku istnieje możliwość  jej odbioru w terminie późniejszym.

11. Lista 20 najlepszych uczestników  z każdej kategorii wraz z ich rezultatami zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej www.pangea.edu.pl po ogłoszeniu wyników na ceremonii rozdania nagród.

12. Wymogiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie ważnej  legitymacji  szkolnej lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

13. W czasie trwania Konkursu nie wolno korzystać z kalkulatorów i z technicznych środków łączności. Organizator zastrzega sobie prawo  dyskawlifikacji uczestnika, jeśli ten załamie punkt regulaminu.

14.  Uczestnictwo w  konkursie jest całkowicie bezpłatne.

15. Kalendarz konkursu:

a. zgłaszanie uczestników: 1.10. 2013 – 10.12.2013

b.  I etap 10.01.2014

c. odesłanie kart odpowiedzi w ciągu tygodnia tj. Do 17.01.2014

d. wyniki I etapu 17. 03.2014

e. Finał konkursu – 28.03.2014

f. wyniki etapu finałowego – 14.04.2014

g. Ceremonia rozdania nagród  - 29.04.2014

16. W razie pytań dotyczących konkursu prosimy o kontakt:

Email:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.              Telefon: 22 457 24 24